שימור מבנים

שימור מבנים

ביצוע עבודות לשחזור ושימור מבנים נחשבות באופן מסורתי כמשימה מורכבת. הן מחייבות נקיטת מלאכת מחשבת, בדגש על עבודה תכנונית קפדנית ויסודית עד רמת הפרטים הקטנים ביותר, כזו אשר משולבת עם ידע רחב היקף ומקצועיות ללא פשרות.

תכלית עבודות אלו נועדה בראש ובראשונה ליישם את התקנות המקומיות הדוגלות בשמירה על מבנים בעלי ערך היסטורי המאופיינים בחזות אדריכלית ייחודית ובעלת ערך מוסף.
על מנת לבצע את עבודות השימור באופן איכותי, קיימת חשיבות עליונה לשמירה על תקני חוזק וטכניקות עבודה מתקדמות. מטרת העל היא להעניק בסוף התהליך למבנה החדש מראה נאמן למקור, תוך לקיחה בחשבון של כלל המשתנים והרגישויות הכרוכות בעבודות השימור.

עבודות השימור עשויות לכלול טיפול בליקויים בטיחותיים הקיימים במבנה, שיקום חללים פנימיים או מעטפת חיצונית, בדגש על הלימה עם הצורך בשמירה על אופיו המקורי.
חברת ברוך זקן מתמחה בעבודות לשימור מבנים לאורך שנים. החברה המעסיקה צוותים מקצועיים המעורים בתחום, פועלת מול מגוון רחב של לקוחות ובפריסה ארצית רחבה. המשותף לכולם כולל ביצוע עבודות שימור חזותי למבנים מסוגים שונים, תוך חתירה להשלמת פעולת השימור באופן המיטבי.

נדבך מרכזי נוסף עליו מקפידה החברה ביתר שאת הינו שמירה אדוקה על בטיחות המבנה, זאת באמצעות שיטות בנייה מתקדמות ושימוש בחומרי גלם מובחרים.
נשמח לעמוד לרשותכם בהתחייבות לעבודה מקצועית ללא דופי.

תחומי התמחות נוספים

פרויקטים

צרו קשר

דילוג לתוכן