הריסות ופינוי מבנים

קבלן הריסה

שירותי הריסה ופינוי מבנים מהווים שלב ראשון ובסיסי במסגרת תהליך הבניה. הם נועדו לסייע לצורך שיפוץ והענקת מראה משודרג לחלל, לתרום לתהליכי התחדשות עירונית ושינוי ייעוד הנכס, ועד לכדי מתן מענה לפרויקטים מורכבים הדורשים עבודת פינוי והריסה יסודית, לרבות הריסה מלאה של המבנה.
קיימת חשיבות עליונה לביצוע הריסת מבנים יזומה על ידי צוותים מקצועיים. פירוש הדבר הוא צורך בחברה בעלת הכישורים והיכולות לבצע תחת קורת גג אחת, מעטפת שירותים הכוללת בין היתר: פינוי פסולת הבניין תוך שימוש במכולה וצמצום הנזק הסביבתי, ניקוי ויישור השטח, יחד עם הכנת תשתית בהתאם לתכנון שנעשה מראש.

על מנת לספק שירותים אלו באופן המקצועי ביותר, נדרשים כלי צמ"ה מכניים הנדסיים אשר אחראים על ביצוע פרויקטים משמעותיים המתבצעים לשביעות רצון הלקוחות.

חברת ברוך זקן נחשבת לגורם מהימן בעל מוניטין בענף הבניה, המתמחה במגוון שירותי עפר ובניה. לאור הניסיון רב השנים שצברה החברה, היא אמונה על הריסות ופינוי מבנים מכל סוג, תוך התחייבות בלתי מתפשרת על עבודה איכותית עד רמת הפרטים הקטנים ביותר.

בחירה בשירותי ההריסה והפינוי של חברתנו היא צעד נבון שעתיד להעניק לפרויקט שלכם ביטחון ושקט נפשי, בשילוב עם אחריות מלאה על כל סוגי העבודות, זמינות מיידית ועמידה בלוחות זמנים המוגדרים מראש, וכן מחירים הוגנים במיוחד.

תחומי התמחות נוספים

פרויקטים

צרו קשר

דילוג לתוכן